وام بانک رسالت

آگهی های خرید وام رسالت

خرید وام رسالت

وام بانک رسالت

وام بانک رسالت در واقع وام بدون بهره است که تنها کارمزد ۲ درصدی آن دریافت می‌شود. این وام بر اساس مدت سپرده‌گذاری شما در اقساط دلخواه قابل بازپرداخت است. تسهیلات بانک رسالت یکی پرطرفدارترین وام‌ها در شبکه بانکی کشور است.

ثبت‌نام وام بانک قرض الحسنه رسالت

وام یا تسهیلات بانک قرض الحسنه رسالت را می‌توانید به صورت غیرحضوری با مراجعه به سایت بانک قرض‌الحسنه رسالت و افتتاح غیرحضوری حساب این بانک پیگیری کنید. پس از ثبت‌نام غیرحضوری از بانک با شما تماس گرفته خواهد شد و مامور این بانک به صورت حضوری در محل شما مراحل احراز هویت و تطبیق مدارک را انجام خواهند داد. پس از آن بایستی با مراجه به سامانه اعتبارسنجی مرآت میزان اعتبار خود را بسنجید و بر همین اساس مراحل دریافت وام آغاز خواهد شد.

شرایط تسهیلات و امتیاز بانک رسالت

برای دریافت تسهیلات بانک رسالت، وام­‌گیرنده نباید به بانک بدهکار باشد یا وام هنوز تسویه‌نشده داشته باشد، همچنین نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.

در صورتی‌که بعد از طی مدت سپرده شرایط دریافت وام را نداشته باشید، می‌توانید امتیاز وام بانک رسالت را در همان شعبه به شخص دیگری واگذار کنید.

برای مشاهده آگهی های وام رسالت کلیک کنید

شرایط دریافت وام رسالت و نحوه محاسبه سود بانکی آن

وام گرفتن امروزه یکی از روش های عالی برای رسیدن به نیاز های اولیه زندگی است. بانک های مختلفی هستند که اقدام به وام دهی می نمایند. وام رسالت از جمله وام هایی است که به دلیل شرایط عالی که دارد، بسیار توسط مردم مورد توجه قرار گرفته است. اما آیا شما میدانید این وام به چه صورت اعطا می شود؟ یا این که چه مدارک و شرایطی برای اعطای وام نیاز است؟ با ما همراه باشید.

در اصل وام رسالت یکی از وام های بدون بهره و سود بوده و تنها کارمزد ان 2 درصد می باشد. این وام بر اساس مدت سپرده گذاری شخص در بانک پرداخت می شود و اقساط دلخواه ان نیز با توجه به این شرایط قابلیت بازپرداخت خواهد داشت. البته هر بانکی شرایط ثبت نام و مدارک خاص خود را دارد.

خرید وام رسالت

اما می دانیم که ممکن است همه انسان ها مدارک لازم را برای دریافت وام نداشته باشند. این دسته از افراد می توانند بدون نیاز به ثبت نام در بانک رسالت، به راحتی و از طریق وام چی وام مورد نظر خود را دریافت کنند. اما با این حال اجازه دهید در مورد مدارک ثبت نام و شرایط آن برای دریافت وام رسالت اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

مهمترین مدارک درخواست وام رسالت

در زمان افتتاح حساب لازم است تمامی مدارک هویتی شخص در دسترس باشد. اما برخی از مدارک از اهمیت بیشتری برای دریافت وام بانک رسالت برخوردار است. از جمله مدارک شغلی، دارایی ها، میزان درآمد و گردش حساب. برای این که بخواهید اقدام به دریافت وام بانک رسالت نمایید، لازم است حتما به یکی از شعبه های این بانک مراجعه نمایید.

اما امروزه به دلیل شرایط خاصی که به وجود آمده است، می توانید برای دریافت وام رسالت به صورت غیر حضوری و تنها با مراجعه به وب سایت بانک قرض الحسنه نیز اقدام به افتتاح حساب نمایید. پس از آن برای پیگیری حتما باید به یکی از شعب بانک مراجعه کنید.

پس از این که شما در خانه و به صورت غیر حضوری اقدام به ثبت نام در بانک رسالت نمودید، از بانک با شما تماس گرفته می شود تا برای احراز هویت و تطبیق مدارک خود به صورت حضوری به بانک مراجعه کنید. پس آن که احراز هویت شما توسط بانک تایید شود، می توانید مراحل دریافت وام رسالت را آغاز کنید.

البته باید بگوییم پس از این مرحله لازم است به سامانه اعتبارسنجی مرآت مراجعه کنید، تا پس از اعتبارسنجی شما، روند دریافت وام برای شما آغاز شود. بسیاری از افراد ترس از کارمزد بالا داشته و اقدام به دریافت وام از بانک رسالت نمی کنند. زیرا تصور می کنند نحوه محاسبه سود بانکی در این بانک نیز همچون دیگر بانک ها بالا بوده و از فرد متقاضی سود کلانی گرفته می شود.

اما باید بگوییم افرادی که اقدام به دریافت وام رسالت می نمایند، تنها کارمزدی برابر با 2 درصد می پردازند. سقف وام دهی این بانک 30 میلیون تومان می باشد. از این رو پس از دریافت وام 30 میلیون تومانی می توانید اقدام به دریافت وام با کارمزد 2 درصد نمایید. علاوه بر آن شما هر ماه به میزان 20 درصد میانگین مبلغ سپرده گذاری خود، امتیاز وام دریافت خواهید کرد.

برای مشاهده آگهی های وام رسالت کلیک کنید

آیا لازم است برای دریافت وام بانک رسالت سپرده گذاری صورت پذیرد؟

هیچ بانکی بدون سپرده گذاری وام نمی دهد. پس بانک رسالت نیز از این قائله مستثنی نیست. در این بانک لازم است حداقل 3 ماه و حداکثر 6 ماه سپرده گذاری صورت پذیرد تا بتوان اقدام به دریافت وام نمود. پس این مدت همانطور که در مرحله ثبت نام وام رسالت بیان کردیم، فرد باید اعتبار لازم را از بانک کسب نماید تا وام دریافت کند.

افراد زیادی هستند که به دلیل شرایط اعطاء وام همیشه از دریافت آن سرباز می زنند. اما بانک رسالت شرایط پیچیده ای برای دریافت وام ندارد. تنها باید به این شرایط اشاره کنیم که وام گیرنده نباید به بانک بدهکار باشد، یا هنوز وام تسویه نشده در بانک داشته باشد.

علاوه بر آن نیز نباید سابقه چک برگشتی در حساب بانک رسالت خود داشته باشد. در غیر این صورت شخص می تواند به راحتی اقدام به دریافت وام رسالت از بانک نماید.

مدت بازپرداخت وام بانک رسالت و محاسبه سود بانکی آن به چه صورت است؟

اصولا وامی که از بانک رسالت دریافت می کنید، زمان بازپرداختی معادل 1 تا 5 سال دارد. اما در صورتی که بخواهید مدت بازپرداخت وام شما افزایش یابد، باید مدت بیشتری سپرده گذاری نمایید. به ازای هر ماه سپرده بیشتر، 2 ماه به زمان بازپرداخت اقساط وام رسالت شما افزوده می شود.

سود بانکی این نوع وام ها 2 درصد بوده و همین ویژگی منجر شده است تا افراد زیادی به سراغ دریافت وام بانک رسالت روند. میزان سود بانک کم همیشه می تواند فرصت خوبی را در اختیار وام گیرنده قرار دهد تا وامی که دریافت می کند را در زمان مناسب خود بپردازد.

افراد زیادی هستند که اقدام به دریافت وام رسالت می نمایند، اما درگیر آن هستند که آیا می توان این وام دریافتی را به دیگری منتقل کرد؟ یا این که امتیاز وام خود را به دیگری منتقل نمود؟ این امر ممکن است اما بسته به شرایطی.

یعنی اگر بعد از طی مدتی سپرده گذاری، شخص شرایط دریافت وام را داشته باشد، می تواند با موافقت رئیس شعبه، امتیاز دریافت وام رسالت خود را به یکی از اقوام درجه خود واگذار نماید. برای دریافت وام این بانک لازم است حتما ضامن ها، کارمند رسمی یا شغل آزاد باشند که در این صورت باید جواز کسب و چک برای ضمانت به بانک بپردازند.

برای مشاهده آگهی های وام رسالت کلیک کنید

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام بانک رسالت

دو هفته بعد از تشکیل پرونده قادر به دریافت وام خواهید بود. لازم است علاوه بر مدارک هویتی، مدارکی که میزان درآمد و شغل شما را احراز می نماید، همچون فیش حقوقی، حکم کارگزینی، پروانه، جواز کسب و هر گواهینامه ای که شغل و درآمد شما را تایید می کند، تهیه نمایید.

پس از آن با مراجعه به بانک رسالت، اقدام به دریافت وام نمایید. اما اگر نمی خواهید تمامی این مراحل را طی کنید، کافیست به سایت وام فا مراجعه نموده و به سادگی وام مورد نظر خود را دریافت نمایید.

سوالات متداول درباره وام بانک رسالت

سقف و میزان کارمزد وام بانک رسالت چقدر است؟

سقف وام 200 میلیون تومان و کارمزد 2 درصد است. هرماه معادل 20 درصد میانگین مبلغ سپرده‌گذاری شده امتیاز وام داده می‌شود.

نحوه ثبت نام و دریافت این وام چگونه است؟

تسهیلات بانک رسالت را می‌توانید به صورت غیرحضوری با مراجعه به سایت بانک قرض‌الحسنه رسالت و افتتاح غیرحضوری حساب این بانک پیگیری کنید. پس از ثبت‌نام غیرحضوری از بانک با شما تماس گرفته خواهد شد و مأمور این بانک به صورت حضوری در محل شما مراحل احراز هویت و تطبیق مدارک را انجام خواهند داد. پس از آن بایستی با مراجعه به سامانه اعتبارسنجی مرآت میزان اعتبار خود را بسنجید و بر همین اساس مراحل دریافت وام آغاز خواهد شد.

برای دریافت وام بانک رسالت چه نوع ضمانتی لازم است؟

امکان انتقال امتیاز وام وجود دارد. در صورتی‌که بعد از طی مدت سپرده شرایط دریافت وام را نداشته باشید، می‌توانید در صورت موافقت رئیس شعبه امتیاز وام را در همان شعبه به شخص دیگری (اقوام درجه یک) واگذار کنید.

برای مشاهده آگهی های وام رسالت کلیک کنید